Mosbet az

Promocja stron internetowych

Reklama, promocja, wizerunek firmy w Internecie to w dzisiejszych czasach nieodzowne "tematy" poruszane w każdej firmie chcącej zdobyć nowe rynki zbytu dla swoich usług czy też produktów.


Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w promocji stron internetowych, emarketingu - podpowiemy Państwu jak wypromować firmę, stronę w internecie, jak zrobić to bezpiecznie, skutecznie, profesjonalnie i do tego w rozsądnym budżecie.

Reklama i promocja w Internecie

Czy istnieje ogólna recepta by odnieść sukces w Internecie? niestyty nie!

Każdy klient, projekt to odzielna "historia", do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, dokonujemy gruntownej analizy całego "tematu" "promowanego" projektu; na podstawie zebranych informacji oraz potrzeb i oczekiwań naszych klientów przygotowujemy propozycje, pomysły na działania promocyjne w Internecie. 

Promocja, widoczność danej firmy w internecie, czy też wzmacnianie świadomości danej marki - może być realizowana na wielu różnych płaszczyznach, możemy pomóc Państwu znaleść najbardziej optymalne i skuteczne rozwiązania "szyte na miarę Państwa potrzeb"

Upewnij się że twoją firmę, ofertę będzie można łatwo znaleść w Internecie, zaprezentuj ją szerokiemu gronu odbiorców, potencjalnym klientom. 


Na codzień w działaniach "promocyjnych" prowadzonych przez naszą agencję internetową wykorzystujemy między innymi - wyszukiwarki, portale społecznościowe, mailing; fora, wortale tematyczne; kampanie linków sponsorowanych; reklamy tekstowe, graficzne, animowane oraz video itp.  

Od ponad 6 lat uczestniczymy w sztandarowym polskim projekcie Google, jesteśmy członkami programu Google dla Agencji.

Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązaniań, narzędzi, aplikacji oferowanych przez firmę Google.

 

Komu dedykujemy nasze usługi

Wszystkim tym którzy chcą być widoczni w Internecie i szukają rzetelnej, profesjonalnej firmy do współpracy przy budowaniu wizerunku, sprzedaży produktów czy też usług z wykorzystaniem technologii, rozwiązań internetowych również mobilnych. Wszystkim tym którzy szukają skuteczniejszych działań e-marketingowych oraz rozwiązań skalowalnych, elastycznych - np. prezentacja oferty "kierowanej":

  • do wybranej grupy odbiorców płeć, wiek, wykształcenie itp.
  • na wybrany obszar - kraj, województwo, rejon określone miasta 
  • prezentowanej tylko o określonych godzinach, dniach tygodnia
  • itp.


Nasze usługi oferujemy wszystkim którzy szukają efektywnych, mierzalnych rozwiązań propocji w sieci [raporty, statystyki, analizy]. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami postaramy się opowiedzieć na wszystkie Państwa pytania!