Mosbet az

e-commerce

Handel elektorniczny tzw. e-handel z ang. e-commerce, to wiele procedur, procesów wykorzystujących środki oraz urządzenia elektroniczne [Internet, telewizję, faks, telefon] do zawarcia tranzakcji handlowej [sprzedaży produktów czy też usług]. Najbardziej popularną metodą handlu elektornicznego jest handel internetowy, gdzie dokonywane są transakcje handlowe między sprzedającym a kupującym w trybie bezpośrednim [on-line].

 

Najbardziej popularną formą handlu internetowego są sklepy internetowe.   

Handel elektorniczny tworzy tzw. nową ekonomię, gospodarkę w której nie istnieją granice państw, rejonów, miast... a wszelkie transakcje finansowe realizowane są szybko i coraz bezpieczniej. Powszechny dostęp do Internetu oraz świadomość polskich konsumentów wciąż rośnie a zakupy w Internecie stają się coraz bardziej popularne. 

e-commerce w praktyce

Ogólnie panuje przekonanie że "sklepy internetowe to nic innego jak bardziej rozbudowana strona internetowa" - my jednak się z tym niezgadzamy, z całą pewnością możemy stwierdzić że to coś o wiele więcej. Dobre rozwiązania e-commerce to nie tylko stabilne oprogramowanie sklepu internetowego, ale przede wszystkim rozwiązania merytoryczno - marketingowe, które prowadzą do zdobycia nowych klientów, rynków oraz zwiększenia zysków z prowadzonej działalności. 

e-commerce w naszym wykonaniu to wysoka jakośc obsługi, bezpieczeństwo oraz zadowalające wyniki ekonomiczne

Wszystkie projekty e-commerce wykonywane są w ścisłej kooperacji z naszymi klientami, są odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania. Pracując nad rozwiązaniami e-commerce stawiamy na bezpieczeństwo oferowanych przez nas rozwiązań, kompleksową i wysoką jakość obsługi klienta oraz na dostarczeniu mu "narzędzi" które pozwolą na wypracowanie zysków z prowadzonej działalności.    

Projektując & tworząc system e-commerce zwracamy uwagę na wiele aspektów związanych z rozwiązaniami technologicznymi, sprzedażą, marketingiem czy też zarządzaniam - wszystko to po to by osiągnąć wyznaczony cel określony przez naszego klienta.

O korzyściach płynących z wykorzystania handlu elektronicznego chyba nikogo przekonywać nie musimy, nasi klienci przede wszystkim oczekują od nas wiedzy, doradztwa, podpowiedzi jak zrobić to bezpiecznie, skutecznie, profesjonalnie i do tego w rozsądnym budżecie.

"Szyjemy rozwiązania e-commerce ściśle dopasowane do potrzeb projektu - klienta"  


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania  - oczywiście te dotyczące rozwiązań Internetowych.