Mosbet az

Optymalizacja stron internetowych

Profesjonalnie wykonana strona internetowa to zazwyczaj serwis doskonale przygotowany do publikacji w Internecie. Niestety nie o wszystkich stronach można powiedzieć to samo. Bardzo często zdarza się, że ich budowa, funkcjonalność czy też zawartość  merytoryczna nie spełniaja podstawowych wymagań oraz standardów - właśnie w takich przypadkach niezbędna jest optymalizacja stron internetowych. 

Kompleksowa optymalizacja stron internetowych

Nasza agencja interaktywna oferuje kompleksowe usługi związane z optymalizacją stron internetowych, począwszy od drobiazgowej analizy projektu internetowego, przygotowania szczegółowego, "przyjaznego" :) raportu dla klienta, kończąc na wdrożenie zatwierdzonych zmian optymalizacyjnych.

Optymalizacja stron internetowych to nie tylko optymalizacja kodu strony czy też optymalizacja SEO to również wszelkie pozostałe działania związane z poprawą funkcjonalności projektu np. sposobu nawigowania, czy też przyśpieszeniu całego serwisu poprzez optymalizację baz danych, grafik, serwera hostującego itd.

Zakres usługi optymalizacji stron obejmuje m.in.:

  • dostosowanie kodu źródłowego do obowiązujących standardów
  • uzupełnienie kodu o brakujące nagłówki, meta tagi, znaczniki alt, title itd...
  • poprawa wydajności strony, baz danych, serwera itp... 
  • poprawa błędów indeksowania np. Google
  • poprawa wyświetlania strony internetowej pod różnymi wyszukiwarkami np. IE, Firefoks, Chrome, Opera, Safari...
  • poprawę zawartości merytorycznej tzw. optymalizacja SEO
  • optymalizację funkcjonalności, łatwości w obsłudze, nawigowaniu po stronie
  • oraz wiele innych niezbędnych czynności optymalizacyjnych zgodnych z potrzebami danego zlecenia, projektu

 

Dobrze wykonana optymalizacja strony internetowej, optymalizacja kodu oraz optymalizacja seo, to naszym zdaniem pierwszy krok w stronę sukcesu każdego projektu Internetowego - "optymalizacja i pozycjonowanie jak najbardziej idą w parze", tylko zoptymalizowana strona internetowa, przyjazna wyszukiwarkom i użytkownikom, ma realną szansę na nawiązanie rywalizacji z konkurencją. 

 

Zapraszamy do kontaktu, sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!