Mosbet az

Analiza stron internetowych

Posiadacie stronę internetową, ale nie spełnia ona Państwa oczekiwań? Nie jest zbyt często odwiedzana, wolno lub nieprawidłowo się otwiera, nie generuje zysków czy też nie widać jej w wynikach organicznych Google?...

 

Analiza strony internetowej to usługa dzięki której możemy dokładnie sprawdzić, ocenić funkcjonalność, użyteczność strony internetowej, zbadać co jest przyczyną problemów technicznych czy też braku "powodzenia projektu" w Internecie. 

Analiza stron internetowych zakres usług

W zakres naszej usługi wchodzi analiza, ocena oraz badanie stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej agencji interaktywnej, zaawansowanym narzędziom do analizy oraz a może przede wszystkim dzięki naszym specjalistom jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić użyteczność stron internetowych, wyłapać wszelkie nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu.

Analiza strony internetowej obejmuje m.in.:

  • sprawdzenie poprawności kodu źródłowego
  • analizę bezpieczeństwa dostępu do informacji, baz danych czy też serwera
  • analizę pod kontem "przyjazności dla wyszukiwarek" według wytycznych Google
  • ocenę widoczności strony w wyszukiwarkach
  • analizę treści zawartej na stronie internetowej tzw. audyt SEO
  • oraz wiele innych czynności, zgodnie z potrzebami danego zlecenia


Wykryte "błędy, nieprawidłowości" mogą zostać naprawione w ramach usługi optymalizacja stron internetowych, która wraz ze wzrostem świadomości właścicieli "projektów internetowych" staje się usługą coraz bardziej popularną oraz niezbędną w przypadku jakichkolwiek działań emarketingowych, promocyjnych takich jak np.  pozycjonowanie czy też optymalizacja kampanii AdWords.

Podstawowa analiza, audyt strony internetowej jest to usługa bezpłatna. Prawidłowo wykonany audyt strony oraz jego późniejsza  optymalizacja uwzględniająca wytyczne co do poprawy użyteczności, bezpieczeństwa to pierwszy krok w stronę osiągnięcia sukcesu w Internecie.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!